At Yarışı Tahminleri

Sipahi

Taze Kan
17 May 2019
47
36
Doğru At Yarışı Tahmini Nasıl Yapılır?
At yarışı bir tutkudur. Atları iyi takip ederek, sağlam analizler yaparak at yarışından ciddi paralar kazanabilirsiniz. At yarışı tahminlerinizin yerinde olması gerekir. Doğru tahminlerle küçük bütçe ile ciddi kazanç elde edebilirsiniz. Ekip olarak sizlere bu yazı dizimizde doğru at yarışı tahmini nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğiz. At yarışından ciddi paralar kazanmak istiyorsanız yazı dizimizi dikkatlice takip edin. At yarışı tahminleri yaparken şu hususlara dikkat edin.
  • Duygusal davranmayın. Favori olduğunu düşündüğünüz atla duygusal bağ kurmayın. Aşırı garantici olmak size para kaybettirir.
  • Atları iyi analiz edin. İlk defa koşan atları belirleyin. Atların soylarını, ırklarını ve geldiği kökeni iyi araştırın. Anne ve babası koşularda sürekli şampiyon olan atları kuponlarınıza mutlaka yazın.
At yarışı tahminlerini sağlam sitelerden almalısınız. At yarışı tahminlerini https://nalkapon.net/ sitesinden takip edebilirsiniz. Siteye giren üyeler fikirlerini sitede paylaşıp sağlıklı kuponların oluşması için birbirlerine destek olmaktadır. Site her geçen gün kendini geliştiren bir site olup her gün düzenli olarak içerik girilmektedir.
  • At yarışı tahmini yaparken atı sürecek jokeyi de iyi araştırmalısınız. Halis Karataş, Süleyman Akti gibi jokeyler sürpriz sonuçlara imza atabilir. Sürpriz at yazarken jokeyini es geçmeyin.
  • At yarışı tahminlerinizde sürprizlere yer verin. Favorilerin birinci gelmesi size kazanç sağlamaz. Bu yüzden kuponlarınızda sürprizlere çok sık yer verin. İyi analiz yapmadan rastgele at yarışı kuponu doldurmak size kazanç sağlamaz. Bu yüzden atları iyi araştırmalısınız. Atların sağlık durumu, çim ve kumda koşuş durumu nasıl, geçmişte elde ettiği başarıları dikkate alın.
  • At yarışı sonuçları takip edebileceğiniz, atlarla ilgili bilgi alabileceğiniz, at yarışı oynayan kişilerin kendini ifade edebileceği, tahminlerini paylaşabileceğiniz bir siteden hizmet alın. Böylece at yarışlarını takip etmek daha kolay ve garantici hale gelir. At yarışı kolonu doldururken mutlaka bu alanda uzman kimselerden destek almalısınız. Fikir alışverişi kuponlarınızın daha sağlıklı dolmasını sağlar. Sabit fikirli olmayın. Kendinizi sürekli geliştirip araştırmalar yapın. İyi analiz ve inceleme sizlere kazanç kapısını aralayabilir.